Windows 7 hiçbir aygıt sürücüsü bulunamadı

Windows 7'de  Sürücü (driver) yüklerken

 "Sabit diskinize erişmek üzere gereken aygıt sürücüsünü yüklemek için sürücü dosyasını içeren medyasını yerleştirin ve Tamam ı tıklatın"  mesajı geliyor. Daha sonra

Tamam tıklandığında  "Hiçbir aygıt sürücüsü bulunamadı. yükleme medyasının doğru sürücüleri içerdiğinden emin olduktan sonra Tamamı tıklatın"  mesajı veriyor.

murat murat (12492)
10 yıl önce sordu

  • Teşekkürler sorunun cozumu icin scivelek 7 yıl önce
  • @scivelek rica ederim murat 7 yıl önce
  • Yemın edıyorum 3-4 Saattir ugrasıyorum. Bu sorunun Cözumunu burda bulana kadarkı aşama bana cok sey kattı BIOSU cozdum.. harddısk konusunda master yaptım. harddıskı cıkartıp baska pc ye baglayarak format atmayı denedım vs.vs. Bu bılgı ıcın tesekkur ederım bende.. Ama ayriyeten o sürücü yükle zımbırtısı cok sacma olmus orda kafa karıştırıcı herkez ondan dolayı yanılmıstır dıye dusunuyorum .. her neyse aynı sorunu yasıyanlar buradan ulasabılır cozume saygılar.. hantal 7 yıl önce
  • Bu sorunun çözümü nerde ben göremiyorum galiba sss1 6 yıl önce
  • @sss1 Toplam XX cevap yazan yerin hemen altında. murat 6 yıl önce
  • Sorunun çözümü üye olduğum halde görünmüyor. sonsuzsonlu 6 yıl önce

Toplam 31 Cevap

Sürücü listesinden seçiminizi yapın, SÜRÜCÜ YÜKLE  butonuna BASMAYIN. Sürüyücü seçtikten sonra ENTER tuşuna basın.

murat murat (12492)
10 yıl önce cevaplandı

Sayısız makinayla mücadele ettim.15 senedir sürekli insanlara yardım ettim. Bir formatta tıkandım kaldım. Cevabı verene helal olsun diyorum. Allah razı olsun. Yaklaşık 100 forum okudum. 100e yakın driver yükledim. Rusçayı çözdüm şunu yapabilmek adına. 3 gündür başımdaki ağrı başarısızlığımdandı :) Ne kadar teşekkür etsem azdır. Yok böyle bir cevap. Bundan sonraki düşünce yapımı değiştirdi arkadaş. Laftan sözden uzak bir şey bu çeken bilir. Harbiden uzman lazımmış. Kral adamsın sevgili uzman. Bazen her şey ayrıntılarda gizliymiş ya işte bu doğruymuş. Teşekkürler.

yokya yokya (1)
10 yıl önce cevaplandı

    Yahu bu ne muhteşem bir ayrıntıdır ey yetkili.. daha önceden yaşadığım ama çözemediğim bu sorunu bu kadar küçük bir dokunuşla çözmek süper etkileyici..sırf teşekkür etmek için foruma üye oldum..Allah razı olsun sizden..

    shakespeare shakespeare (1)
    9 yıl önce cevaplandı

      Allah razi olsun sizlerden az daha laptopu parcalayacaktim :)

      byblack byblack (1)
      9 yıl önce cevaplandı

        2 gün sayısız defa deneme yaptım, cd de problem var diye, usb boot denemelerim de dahil. Çözümün bu kadar basit olduğuna sevineyim mi, üzüleyim mi bilemedim. Sonsuz teşekkürler...

        cosmos cosmos (1)
        9 yıl önce cevaplandı

          Cevap yazabilmek için üye olanlardanım. Bukadar basit oldugunu gerçekten bilmiyordum. 94 ten beri pc ile uğraşırım ilk defa denk geldim. Hayırlı gunler.

          pasha pasha (1)
          9 yıl önce cevaplandı

            Cevap yazabilmek için üye olanlardanım.sadece iki kelime anlatır

            babaaaaa büyüksünn....

            yilmaz21 yilmaz21 (1)
            9 yıl önce cevaplandı

              ALLAH RAZI OLSUN SAYIN ABİM. ÇOOOOOOOOOOOOK YARDIMCI OLDUNUZ. YOKSA BİZ DE PC'Yİ KIRIYORDUK

              karramehmet karramehmet (1)
              9 yıl önce cevaplandı

                Hocam çok ama çok teşekkür ederim.

                Bunu yazabilmek için üye oldum.

                Şu olayı çözmek için o kadar uğraştım ki.

                Ne desem boş şu'an.

                Çok teşekkürler.

                elktekniker elktekniker (1)
                8 yıl önce cevaplandı

                  teşekkürler cok sagolun sayenizde cözdüm

                  renade renade (1)
                  8 yıl önce cevaplandı

                    Hocam Yemin Ederim sırf sana teşekkür etmek için şuanda üye oldum bu siteye. Allah binlerce kez razı olsun senden.

                    bende bilgisayarı parçalayacak olanlardandım . ta ki bu yazını okuyana kadar. bende şimdi windows 10 yüklüyorum.masaüstü bilgisayarlara yüzlerce kez format atmışlığım var ilk kez laptopu deniyordum onuda becerememiştim. bütün sürücüleri sildim yereldisk c yi de sildim dalgınlıkla. sonra baktım pc açılmıyor hemen ablamın pc den windows 10 indirdim. indiremeyenler için linkini vereyim aşağıda.  neyse windows 10 rezerve ettim ama bildirim gelmiyor bana o yüzden formata kalkıştım ve windows 10 u kendim yüklemeye çalışcaktım sonra tabi bunlar geldi başıma. neyse hocam baktım sürücü hata veriyor format esnasında. USB den atmaya çalışıyorum ama usb yi okumuyor bendee çıldırdım parçalayacaktım pc yi sonra senin bu yazını gördüm ve bana gerçekten faydası dokundu. yapamayanlar için söyleyeyim. yereldisk c yada nereye kurcaksanız üstüne gelip ileriye basmayın. üstüne basıp entere basın kendi yükler. neyse hocam ben windows 10 linkinie vereyim de insanlara da benimde faydam dokunsun :) tekrardan rabbim senden razı olsun ya şuan o kadar sevinçliyim ki :)

                    windows 10 linki arkadaşlar aşağıda aracı indirin gibi bişey var onu indirceksiniz. sonrasını kendiniz yapacaksınız.
                    http://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10

                    artery13 artery13 (1)
                    8 yıl önce cevaplandı

                      bilgilendirme için teşekkürler

                      madblood madblood (1)
                      8 yıl önce cevaplandı

                        Teşekkürler nihayet  bir çözüm bulabildim sayenizde

                        serdark19 serdark19 (1)
                        8 yıl önce cevaplandı

                          Çok güzel bir çözüm, çok ince görülmüş hakikaten. Sağolun.

                          redalert redalert (1)
                          8 yıl önce cevaplandı

                            abi bende hala aynı değişen bişey yok. benim ilk başlarda sistem vardı sonra hepsini sildim tekrar geri gelmedi. flashla atayım dedim bu defa da missing operating system hatası çıkıyor. kaç aydır çözüm bulamadım.

                            elanur25 elanur25 (1)
                            8 yıl önce cevaplandı

                              Çok teşekkür ederim. bundan sonra daimi takip edeceğim bir site oldu. Allah razı olsun

                              gececi gececi (1)
                              7 yıl önce cevaplandı

                                Çok teşekkür ederimm

                                oner78 oner78 (1)
                                7 yıl önce cevaplandı

                                  reis yemin ediyorum hayatımda gordugum en anlamlı dokunus oldu benim için . Çok  teşekkürler :*

                                  bertugsari bertugsari (1)
                                  7 yıl önce cevaplandı

                                    ben cddende flashtanda denedim ıde ve ahcı seçerekte denedim tekrar aynı hatayı veriyor başka bir yol ne önerebilirsiniz

                                    oglcn22 oglcn22 (1)
                                    7 yıl önce cevaplandı

                                      Ben niye sadece yorumları görüyorum yaa, nerde o muhteşem çözüm??

                                      oguzhandilman oguzhandilman (1)
                                      7 yıl önce cevaplandı

                                      • Bir konuda ilk mesaj problem muhtevasını ihtiva eden mesaj, hemen altındaki ikinci mesajda kabul edilmiş çözüm mesajı olur; mesajın sol tarafındaki bölümde yeşil renkli "kabul" işareti bulunur (Alttaki mesajlardada ayrıca ilave ve/veya alternatif çözümlerde bulunabilir). Dikkat edilmelidir. temmuz 7 yıl önce

                                      Hani nerde çözüm ?

                                      borates2 borates2 (1)
                                      6 yıl önce cevaplandı

                                      • Yahu, bir üstteki mesajı ve altındaki cevabi yorumu okumadınmı? Neden bir daha aynı şeyi sorarsın? :( temmuz 6 yıl önce

                                      İytmiş kardeş gerçekten de

                                      albayrak5757 albayrak5757 (1)
                                      6 yıl önce cevaplandı

                                        teşekkürler

                                        karacali karacali (1)
                                        6 yıl önce cevaplandı

                                          Hocam çok ama çok teşekkür ederim.

                                          Bunu yazabilmek için üye oldum.

                                          borsadolar borsadolar (1)
                                          6 yıl önce cevaplandı

                                            bakalım olacak mı çok merak ediyorum

                                            tiaras tiaras (1)
                                            6 yıl önce cevaplandı

                                              saol teşekkürler

                                              gyan61 gyan61 (1)
                                              6 yıl önce cevaplandı

                                                yazamda görem yani ölemi :)

                                                ommer ommer (1)
                                                6 yıl önce cevaplandı

                                                  Çözüm nedir arkadaşlar

                                                  vedat1453 vedat1453 (1)
                                                  6 yıl önce cevaplandı

                                                    Gremşyoz

                                                    balet3 balet3 (1)
                                                    6 yıl önce cevaplandı

                                                      ABİ ÇÖZÜM NERDE KAFAYI YİYCEM ACİL BİRİ YORUMA YAZSIN İLGİLENSİN

                                                      kullanici422871 kullanici422871 (1)
                                                      6 yıl önce cevaplandı

                                                      • Yükleyeceğin sürücüyü seçtikten sonra enter tuşuna bas. omercik 6 yıl önce
                                                      • @alattin cozum daha belirgin olsa fena olmaz mi hocam? hakan 6 yıl önce

                                                      Teşekkürler hocam

                                                      epsilux epsilux (1)