Windows 7 Mikrafon Sorunu

İyi günler mikrafonum bir kaç saat önce şöyle birşey oldu  http://i.hizliresim.com/AJRNX0.png Sesimi algılamıyor ama bilgisayardam açtığım sesleri algılıyor ben stereo Karışımıyla yayın yapıyodum müzik felan heralde birbirine karıştı stereo gibi oldu mikrafon da nasıl düzeltebilirim

kullanici336808 kullanici336808 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Mikrofona sağ tıklayıp özellikler deyin üst kısımdan düzeyleri seçip ses oranlarını kontrol edin.

    taha17 taha17 (91)
    7 yıl önce cevaplandı

      Orjinal ses kartı sürücüsü bir şekilde değişmiş olabilir (compatible=uyumlu).

      Eğer @taha17 çözüm tavsiyesi ayarları yapmakta zorlanırsan veya işe yaramazsa ve muhtemel sürücü probleminide düzeltemezsen sistemini birkaç saat önceki problemsiz çalıştığı zamana geri alırsın (geri yüklersin):

      Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

      Not: Sisteme sonradan yüklenmiş yanlış/problemli sürücülerden Aygıt Yöneticisi>problemli aygıtın sürücüsü>sürücü özellikleri (sürücü üzerinde sağ tık menüsünden ulaşılır) "Özellikler" arabiriminde "Sürürücü" sekmesinde "Sürücüye Geri Dön" düğmesi vasıtasıyla önceki sağlıklı/düzgün çalışan sürücüye geri dönülebilir.

      temmuz temmuz (12505)