Windows 7 sürümleri arasında en iyisi hangisidir?

Biraz araştırdığıma göre Ultimate boşuna sistemden fazla yiyor ve yüksek seviye bilgisayarlar için.Ayrıca yanındada boş şeyler geliyormuş.En uygunu galiba Home Premium.Sizce hangisi ? Eksiği falan olmasın.En düzgünü olsun.

akif52 akif52 (34)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 7 sürümleri arasında en detaylı seçenekleri sunan sürüm Ultimate sürümüdür. Ultimate sürümünün sisteme daha fazla yük bindirmesi gibi bir durum yok. Windows sürümleri arasında belirleyici etken kullanıcıya sunmuş olduğu gelişmiş ayar seçenekleridir. Windows sürümleri arasında performans farkı yok denecek kadar azdır. Ayrıca en güncel ve en stabil olan Windows 10 işletim sistemini kurmanız daha iyi olacaktır. Windows 7 devri çoktan bitti.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

      Merhaba,

      Benim önerim Windows 7 Professional sürümüdür,bütün işletim sistemlerinin pro sürümü bana göre en uygunudur çünkü,eksiğide yok fazlasıda yok bana göre bence windows 7 pro kurulumu yapmanızı öneririm.

      fe140 fe140 (1)