WİNDOWS 7 TÜM SÜRÜMLER NEREDEN İNDİREBİLİRİM

Windows 7 32-64 bit tüm sürümler nereden ücretsiz indirebilirim

pdr50 pdr50 (15)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    microsoft resmi sitesinden indirebilirsiniz iso olarak iniyor isterseniz DVD yazdırabilirsiniz  isterseniz flaşh beleğe  yazdırabilirsiniz https://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=5753

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • sen burdanmı indirdin 1.2 gb diyorda bi sorun olmaz deyilmi pdr50 8 yıl önce
    • microsoft resmi sitesi burası ne gibi sorun olacakki candan 8 yıl önce
    • bende windows 8.1 yüklü candan 8 yıl önce
    • tmm saol pdr50 8 yıl önce
    • candan bu arada iso ne oluyor pdr50 8 yıl önce
    • bu windows 7 iso sürümü değil sanırım bunu kurunca direk kuruluma geçmiyor dimi lion 8 yıl önce
    • iso olarak indirebiliyorsunuz daha sonra DVD VEYA USB yazdırabilirsiniz candan 8 yıl önce
    • direk olarak kuruluma hiç bir sürüm geçmezki candan 8 yıl önce