Windows 7 Usb Format Sorunu (Kafayı Yiyicem)

Merhaba Saygı değer bilişimci abilerim.Bizim şirket bana bir leptop verdi.içinde windows 10 yüklüydü fakat ben bunu windows 7 yapmak istedim.iso dosyasını indirdim.usb ye attım.usbyi boot da ettim.buraya kadar sıkıntı yok.bilgisayarı açtım boot ile başladı sonra kurulum ekranı geldi.Şimdi yükleye bastım kurulum başlatılıyor yazdı.Daha sonra Sürücü yukle hatası çıktı.Bende bi önceki ekrana dönüp başlangıç onarıma girip işletim sisteminin yüklü olduğu sürücüyü cmd ekranı ile temizledim.Bi nevi format attım.sorunun düzeleceğini sandım ama düzelmedi.Şimdi dımdızlak ortada kaldım.Ne pc açılıyor nede format atılıyor.Lütfen bi yardımcı olun abiler.

cagrikoc cagrikoc (2)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar,

    Aynı sorunu bende yaşadım. Bu senin flash diske boot ettiğin .iso dosyasından kaynaklı. Farklı .iso boot edip dene olmaz ise bios ayalarından sata modu nu kontrol et.

    onrokan onrokan (1)