Windows 7 USB ile nasıl format atılır?

Merhaba ben windows 7 format atmak istiyorum. Ancak dvd-write çalışmadığından USB bellek ile Windows 7 format atmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

proqram proqram (-7)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Linkte anlatılan adımlara uygulayarak kurulum yapabilirsiniz.

    http://uzmanim.net/soru/windows-7-usb-kurulum/681

    ergin ergin (2539)
    8 yıl önce cevaplandı

      HOCAM AYNEN YAPTIM ISO DOSYA YARATDIM.  usb Windows 7 iso dosya gibi olusdu. Formati my compyuterden vere biliyorum. Ancak formati biosdan usb olaraq verdiyim zaman karsima soyle bir sorun oluyor

      Diks Error.

      Pres and restart

      proqram proqram (-7)
      8 yıl önce cevaplandı

      • disk error press any key to restart proqram 8 yıl önce
      • pc nin usb yi gördüğünden emin misiniz? ergin 8 yıl önce
      • evet hocam goruyor markasina kimi. Ancak uzerine vuruyorum formata baslasin disk error press any key to restart sorunla karsilasiyorum proqram 8 yıl önce

      USB bootable olarak ayarlanmamış gibi gözüküyor. Windows 7 USB/ DVD yazılımı sonuç vermediyse ISO dosyası USB belleğe nasıl yazdırılır? sayfamızdaki adımları izleyerek USB belleği bootable hale getirebilirsiniz. USB belleği kuruluma hazırladıktan sonra yapmanız gereken BIOS üzerinden boot önceliğini USB belleğe vermek. Bu sayede Windows kurulumunu yapabilirsiniz.

      brsozl brsozl (1961)