Windows 7 Yerel hizmetler ayarları ile oynadım chrome acılmıyor YARDIM!!

Merhaba arkadaslar, başlıktada belirttigim gibi windows yerel hizmetler ile oynadım devre dısı olanları otomatik yaptım chromeye iki tık yaptıgımda görev yöneticisinde chrome.exe çıkıyor 2 saniye sonra tekrar kayboluyor chrome hiç açılmıyor yanı yardımcı olabilecek varmı , ayrıca google chrome, mozilla ,yandex gibi tarayıcılar da açılmıyor sadece opera ve internet explorer teşekkürler :)

bugraa1234 bugraa1234 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1) yerel hizmetlerden chrome ayarları resimdeki gibi ayarlayın

    2) tarayıcıları tamamen sıfırlayın ve bilgisayarı yenden başlatın

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      Candanın gösterdiklerini yapamazsan veya yaptığın halde sonuç alamazsan:

      Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

      temmuz temmuz (12505)