windows 7 yi windows 10 gbi göstermek

evet hâlâ win7 kullanıyorum çünkü bilgisayarım win10 kaldırmazmış. bu yüzden yükseltme yapmıyorum. ama ekran kaydı alırken windows 10 gibi gözükmesi için yapabileceğim bir şey var mı?

misty misty (556)
9 ay önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bir adet paket buldum ama uyumluluğu konusunda kararsızım. Her Windows 7 sürümünde olur mu bilmem, kurarsan hata alabilirsin sistem geri yükleme yapman gerekebilir. Bulduğum pakette sadece masaüstü ve bilgisayarım kısmı Windows 10'a çok benziyor onun dışında Başlat menüsü hiç benzemiyor alakası bile yok. Bir de bu tür paketler RAM tüketimini arttırır yani RAM'den dolayı desteklemiyorsa Windows 10'u zannetmiyorum kaldıracağını bu paketin.

    hydra hydra (3802)
    9 ay önce cevaplandı

    • home basic, 6 gb ram misty 9 ay önce
    • zannetmem kaldıracağını @misty kaldırsa bile verimli olacağını düşünmüyorum. hydra 9 ay önce

    Windows 7'ye uyarlanmış windows 10 temaları var

    kullanici815393 kullanici815393 (1)
    8 ay önce cevaplandı

    • İşlemci nedir kardeş bide ssd mi hdd mi kullanıyon andromobil 8 ay önce