Windows 7 yönetici olarak çalıştırda evet pasif geliyor

merhaba arkadaşlar. lenovo Notebookumu fabrika ayarlarına döndürdüm. bilgisayar tekrar açıldığında ne zaman bir dosyayı yönetici olarak çalıştırmaya çalışsam evet hayır diye sorma yeri geldiğinde evet kısmı mühürlü oluyor. Evet kısmı gri ve pasif oluyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

oguzhan200 oguzhan200 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Yönetici olarak çalıştırda Evet kısmı gri, pasif ise:

    1. Bilgisayarı güvenli modda açın.
      Bilgisayarımı güvenli modda nasıl başlatırım?
    2. Windows ve R tuşlarına basın. Çalıştır ekranına CMD yazın ve enter tuşuna basın.
    3. Komut istemine şu komutu yazın ve enter tuşuna basın. Bu komut Yönetici hesabını aktif edecektir.
      net user administrator /active:yes
    4. Daha sonra şu komut ile yönetici parolasını sıfırlayın:

       net user administrator password
    5. Bilgisayarı yeniden başlatın ve açıldığında Yönetici, Administrator olarak giriş yapın.

    6. Daha sonra mevcut kullanıcınızı Yönetici grubuna şu komutla ekleyin:

      net localgroup Administrator [Kullaniciniz] /add
    7. Bilgisayarı yeniden başlatın.

    8. Kendi kullanıcınız ile sisteme giriş yapın.

    alattin alattin (16999)
    8 yıl önce cevaplandı

      Arkadaşlar Bunların Hiçbiri Olmayacakdır Çünkü Aynısı Bendede Oluyorudu Çözümünü Anlatıyorum

      1-Ctrl+Alt+Del Basın

      2-Shıfte Basılı Tutarak Yeniden Başlatın

      3-Karşınıza Gelne Kısımıda

      4-Devam Et Seçeneğine Basın

      5-Ardından Güvenli Moda Geçin

      6-Oradan Denetim Masasına Gelerek Kendinizi Yönetici Yapın

      7-Bilgisayarınızı Kapatıp Açın

      Sorun Çözülecek Eminim Çünkü Daha Yeni Ben Yaptım

      enescessf enescessf (1)