Windows 8.1 Профессиональная Build 9600

Merhaba, arkadaşlar. Bilgisayarımın sağ alt kısmında "Windows 8.1 Профессиональная Build 9600" diye bir yazı görünmeye başladı. Daha sonra "Актвация Windows чтобы активировать Windows, перейдите к параметрам компьютера" diye bir yazı da çıktı. Lütfen, çözmem için yardım edin.

arzumemmed arzumemmed (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    windowsu etkinletirirseniz o yazı gidecektir internetten çok rahat bulabilirsiniz önce antivürüs prgramını devre dışı yapın Windows 8.1 etkinleştirme kms diye aratın bulun ve indirin

    kurulumunu yapın   ve çalıştırın buton simgesine tıklatın ve etkinleşecektir

    kms illegal bir programdır o sebepten link paylaşılmıyor

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Antivürüs programını zarar vermeden nasıl devre dışı bıraka bilirim? arzumemmed 7 yıl önce
    • antivürüs prgramı etkinleştirme prgramını virüs olarak algılıyor osebepten devre dışı yapılamıyorsa etkinletiremessiniz engel olur candan 7 yıl önce
    • devre dışı yapmak için ekranın sağında gizli simgeler bölümünden antivürüs programına sağ tıklatın ve dere dışı yapın candan 7 yıl önce
    • Teşekkür ederim, çok sağ olun. arzumemmed 7 yıl önce

    @candan'ın dediği gibi çıkan Rusça yazı Winodws'un etkinleştirilmesi gerektiğine dair bir uyarı. Windows'u etkinleştirmeniz isteniyor.  Muhtemelen orjinal olmayan bir kopya kullanıyorsunuz. Bu sebepten karşınıza uyarı pencersi çıkmış.

    hakan hakan (15394)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Yardımlarınız için hepinize teşekkür ederim. Sağ olun. arzumemmed 7 yıl önce