windows 8.1 canıma tak etti

windows 8.1'de 10-15 dakikada bir oyunda olayım yada herhangi bi işlem sırasında birden metro arayüzüne geliyor hiç bir şey yapmadığım halde. windows tuşuna bastığındandır demeyin basmıyorum bazen hiç bir şey yapmazken bile geliyor napabilirim ?

gefek gefek (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    windows 8 de ayarlar tamamen bozulmuş ise format atmanızı önerrim şundan kaynaklanıyor demek zor

    windows 8 başlat menüsü indirin metro arayüze rahat girmenizide sağlar ücretsiz olarak burdan indirebilirsiniz

    https://yadi.sk/d/Pnr267yUj7CVa birde bilgisayarınızın özelliklerini yazarsanın yardım etmek dahada kolay olacak

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      Bence hiç söylenme , daha dun , windows 10 yukledım , en basıtınden , bir sag tık'a bastıgın zaman 5-6 sanıyelık bekleme yapıyor , cok vasat , belkı problemıne cozum degil ama teselli olsun.

      alaindelon alaindelon (16)