Windows 8.1 format ile Windows 10 sonrası tekrar Windows 8.1e dönüş için

Bilgisayarımda Windows 8.1 yüklü idi. Güncelleme geldi. Güncelleme yaparken fiş çekildi ve bir daha açılmadı. Sürekli logo çıkıyordu ve altında birşeyler yazıyordu ve açılmıyordu. Ben de internetten Windows 10 indirdim yükledim fakat beklediğim gibi olmadı. Ürün anahtarı gibi sorunlarla uğraştım. Tekrar format atmak isteyince bu sefer önyükleme için herhangi bir tuşa basın ekranından sonra turuncu çizgili bir ekran çıktı ve öyle kaldı. Şimdi internetten yeniden Windows 8.1 indiriyorum yükleme yapmaya çalışacağım. Bilgisayarı alırken Windows 8 yüklü idi. Kurulum sonrası biostaki ürün anahtarını kullanabilir miyim veya nasıl bir yol izlemeliyim?

en zor soruyu ben mi sordum ya?

commondus commondus (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    window 8.1 format attığınız için orjinal ürün anahtarınız silindi yeniden window 8.1 format atabilirsiniz

    internetten çok rahat ürün anahtarı bulabilirsiniz kurulum bittikten sonra kms etkinleştirme programını çok rahat bulabilirsin

    antivirüs programlarını devre dışı yapın kms kurun ve etkşnleştirin hiç bir sorun olmadan kullanabilirsiniz

    link veremiyorum cracklı program veya benzeri  link paylaşılmıyor

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Peki bu Windows 10 da çok problem yaşadım internet 10-5 kb lerde görünüyordu. O sorunları yaşamam değil mi? Birde bilgisayarı alırken yüklü idi 8 ona dair bir şey yapamaz mıyım? Bios vs biryerden bulamam mı ürün anahtarını? commondus 7 yıl önce
    • bistanda bulamasın ancak size verdiğim cevabı uygularsanız sorun yaşamasınız candan 7 yıl önce