Windows 8.1 Güncelleştirme Uyarısı nasıl kaldırılır?, Windows 8.1 güncelleştirmesi kullanmak istemiyorum.

Merhaba bir kaç gün önce windows 8.1 güncellemesi bildirimi aldım daha sonra dedim ama tekrar tekrar geldi zorunlu bir şekilde bana bu güncellemeyi yükletmek istiyor pc bu güncellemeyi kurmamanın bir yolu var mı yardımcı olursanız sevinirim.

Windows 8.1 Güncelleştirme Uyarısı nasıl kaldırılır?, Windows 8.1 güncelleştirmesi kullanmak istemiyorum.

brisingr brisingr (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8.1 güncellemesi ile Windows 8 daha kullanılabilir ve daha hızlı bir hale geldi.Windows 8 olmayan ve daha sonra eklenen birçok kısayol ve güvenlik güncelleştirmeleri eklendi.Aslında kurmak kesinlikle daha iyi olacaktır.

    Windows 8.1 ile;

    • Başlat tuşunun geri gelmesi
    • Açılıştı metro arayüzünü görmeden direkt olarak masaüstünü açabilmek
    • Mağazanın yenilenmesi
    • Sistem performansının arttırımı
    • ve daha birçok iyileştirme;

    gibi birçok özellik ile birlikte geliyor.

    Ancak size yine de Windows 8.1 güncellemesi kurmak istemiyorsanız ve Windows 8.1 güncelleme uyarısı almak istemiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

    1. Denetim Masasına girin ve ardından Programlar ve Özellikler başığını bulun ve tıklayın.
    2. Yüklü Güncelleştirmeleri Görüntüle butonuna basın.
    3. Güncelleştirmelerin içinde KB2871389 isimli güncelleştirmeyi bulun ve güncelleştirmenin üzerine gelerek sağ tuş ile tıklayarak kaldır seçeneğini seçin.
    4. Bu işlem ardından size tekrar Windows 8.1 kurma uyarısı yapılmaması gerekiyor.

    Not:Güncellemeyi kaldırdıktan sonra tekrar Güncelleştirmeleri Denetle butonuna basın ve KB2871389 isimli güncelleştirmenin üzerine gelin.Bu sefer bu güncelleştirmeyi tekrar görmemek için bu güncelleştirmenin üzerine gerelek güncelleştirmeyi gizle butonuna basın.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

    • daha kullanışlı olabilir ama windows 8.1 e yükselttiğimde yüksek performanslı ekran kartım çalışmıyor güncellediğimde ise fps sorunları yaşıyorum her neyse dediğinizi yaptım kaldırdım pc yi yeniden başlattım güncelleme yüklendi sonra güncelleme başarısız oldu hatası güncelleme kaldırıyor dedi ve pc açıldığında KB2871389 güncellemesi hala kuruluydu bunu 3 kez denedim ve her seferinde aynı sonucu aldım bunun bir çözümü var mı ? brisingr 8 yıl önce