Windows 8.1 için En Kaliteli Hızlandırma Programı Hangisi ?

Windows 8.1 - 32 BİT PRO için Piyasadaki En güçlü ve Kaliteli Sistem Hızlandırıcı Program Sizce Hangisidir ?

kullanici567286 kullanici567286 (41)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8.1, işletim sistemi olarak mevcut işletim sistemleri arasında en hızlı, en stabil ve en güvenli olanıdır Fakat hız hususunda tek etken işletim sistemi olmayıp esasta PC konfigirasyonudur (PC'nin donanım özellikleri).

    Windows 8.1 32 bit işletim sistemini hız artırmak için ayrıca bir uygulamaya (yazılıma) ihtiyaç duymamalısın. Zaten buna gerekte yok. Yeterki sistemini zararlı yazılımlardan koru ve düzenli bakımını yap.

    Antivirüs programına ve zararlı yazılımlardan korunma/bunları temizleme yazılımlarına sahip olduğunu düşünüyorum. Senin için sistemine bunlara ek olarak Advanced System Care bakım ve optimasyon programını kurmak yeterli olacaktır.

     Advanced SystemCare 8 Free (tıkla)

    Not: Advanced System Care kurulumu sırasında kurulum seçeneklerine ve seçimlere (tık'lara) dikkat edilmelidir. Yoksa uygulama ile birlikte bazı gereksiz ve istenmeyen programlarda sisteme kurulacaktır.

    temmuz temmuz (12505)