Windows 8.1 Industry Pro VDH Oluşturamıyorum !

Normalde Disk YÖnetiminde VDH oluştur VDH sil gibi seçenekler olması lazım ama bende SSD Oluştur SSD Sil gibi seçenekler var sebebi nedir bilen var mı ?
feritarslan feritarslan (303)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows Industry Serileri Normal 8.1 Serilerine Göre Hemen Hemen Her Konuda Kısıtlı Olduğu için bu özellikde malesef yokmuş. Bende Windows 10 Iso Dosyasını Açtım içerisinden BCD dosyalarını Aldım Windows 8 Boot Dosyalarının İçerisine Attım Şimdi Daha Güzel Oldu.
    feritarslan feritarslan (303)