Windows 8.1 NVIDIA GeForce GT 645M ekran kartı sorunu

Bilgisayarımı Windows 8'den Windows 8.1'e yükselttikten sonra özellikle oyunlarda, oyunları NVIDIA GeForce GT 645M ekran kartı ile çalıştırmak istediğimde  ''ekran kartı çalışmayı durdurdu'' sorunu ile karşılaşıyorum.

Daha önce Windows 8'de  NVIDIA GeForce GT 645M ekran kartı ile ilgili bir sorunum yoktu her şey düzgün çalışıyordu. Windows 8.1 ile birlikte ekran kartı çalışmayı durdurdu hatası almaya başladım.

Windows 8.1'de  NVIDIA GeForce GT 645M ekran kartı çalışmayı durdurdu hatasının çözümü nedir?

murat murat (12492)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8.1 NVIDIA GeForce GT 645M ekran kartı çalışmayı durdurdu hatasının çözümü için NVIDIA GeForce GT 645M ekran kartının sürücülerini güncellemelisiniz ve NVIDIA GeForce GT 645M Windows 8.1 sürücülerini yüklemelisiniz.

    NVIDIA GeForce GT 645M Windows 8.1  32 Bit sürücüleri indir

    NVIDIA GeForce GT 645M Windows 8.1  64 Bit sürücüleri indir

    adreslerinden Windows 8.1 32 bit veya Windows 8.1 64 bit sürümlerinden size uygun olanı indirin ve kurun.

    Kurulum işleminden sonra  oyunlarda karşılaştığınız Windows 8.1 NVIDIA GeForce GT 645M ekran kartı çalışmayı durdurdu hatasının çözüm bulmuş olacak.

    murat murat (12492)