Windows 8.1 PES 2014 Ses Sorunu

Windows 8'de  PES 2014 sorunsuzca oynuyordum. Windows 8.1 kurduktan sonra  PES 2014  açılmasına rağmen oyundan ses gelmez oldu. Windows 8.1 ile birlikte Pes 2014 çalışıyor fakat ses yok.

Windows 8.1 PES 2014 ses sorununun çözümü nedir?

cemkara cemkara (4215)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8.1 'de  ​PES 2014 ses sorununun çözümü için aşağıdaki işlemleri yapın:

    1. Öncelikle Directx güncellemesini buradan yapın.
    2. PES 2014 settings.exe dosyasını çalıştırın. Audio / Ses bölümününden çıkış türünü "Stereo"
      olarak ayarlayın.

    Yukarıdaki işlemler Windows 8.1'e geçiş sonrasında yaşanan Pes 2014 PRO EVOLUTION SOCCER oyunundan ses gelmeme sorununu çözecektir.

    cemkara cemkara (4215)