Windows 8.1 Pro Key Etkinleştiremiyorum

Windows 8.1 PRO kullanıyorum uzun zamandır süren key'im vardı, birden Windows'u etkinleştirin çıktı. Birçok program denedim hiçbiri olmadı ve etkinleştirme sırasında girdiğim key'e de bu anahtar çalışmadı falan dedi, ne yapmam gerekiyor?

theriskoftime theriskoftime (39)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    böyle bir görüntü alıyorum, ne yapmam gerekiyor.

    theriskoftime theriskoftime (39)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Baslat tusu ordan arama butanı cmd yaz yonetici olarak çalıstır ve bu komutu yapıştır wmic path softwarelicensingservice get OA3xOriginalProductKey olmadıysa haber ver toprakbra11 2 yıl önce
    • Altında cıkan kodu kopyala ve anahtar bolumune yapıstır sonra eger aktif olmadıysa bir sorun olduysa bekle 12 saat sonra tekrar dene toprakbra11 2 yıl önce
    • bu anahtar çalışmadı lütfen daha sonra deneyin falan diyor. theriskoftime 2 yıl önce