Windows 8.1 sınırlı erişim sorunu

Windows 8.1'de sınırlı erişim sorunu yaşıyorum, internete bağlanamıyorum.

Windows 8.1 sınırlı erişim sorununu nasıl çözerim?

maskot maskot (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    • onu denedim olmadı yine aynı bu sefer sınırlı değil bağlanmıyor dene bilir arada bir sınırlı diyor kafayı yicem akdaşın wifisine bağlandım bu sefer hiç bişey demiyor normal kullanılıyor maskot 8 yıl önce
    • aklıma iki şey geliyor bir modem bozuk diycem telefonla bağlınılıyor ikincisi ise rahat 200 gb net kullandım ondan olabilir mi teledünya internetimi sınırladı acaba maskot 8 yıl önce
    • Olabilir, kablo net'e telefon ederek kendilerine sor, gerekiyoprsa arıza kaydı bırak. temmuz 8 yıl önce
    • Kablonet'i aramadan önce istersen -eğer kablosuz bağlantı kullanmaktaysan- birde kablo ile ethernet bağlantısını dene. Yine problemli bağlantı olursa Kablonet'i ara. Eğer kablolu bağlantı düzgün çalışırsa WiFi bağlantın ile ilgili çözümlere yoğunlaş. temmuz 8 yıl önce