Windows 8.1 Watermark Sorunu !!

Microsoftun sitesinden öğrenciler için ücretsiz olan sürümü indirdim 180 günlük deneme anahtarı verdi yazdım kabul etti vesaire ama sağ altta windows lisansı 180 gün geçerlidir gibi bi yazı yazıyor bunu nasıl silerim kendim manuel olarak nette aradım ama ne olduğu belirsiz programlar var hep ben program kurmak istemiyorum kendim yapabileceğim bir yöntem var mı

feritarslan feritarslan (303)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sürümün süresini gösteriyor o sürüm süresi bitince bir daha normal bir şekilde kullanacaksınız

    cristianoronaldo cristianoronaldo (171)
    9 yıl önce cevaplandı

      my wcp watermark editor download (portable yani kurulumsuz)

      Download ederken download düğmesinin hemen altındaki download manager kullanmanı tavsiye eden işareti kaldırmayı unutma. Yoksa PC'ne istemediğin şeylerde yüklenir.

      Programı senin için download ederek virüs taramasından geçirdim, problem yok.

      Nasıl kullanılır? (video)

      Bu link üzerinden sakın download etme. Sadece videoyu izle. Programı nasıl kullanmak gerektiğini öğrenmek için (Download'ı ilk verdiğim linkten, yani en üsttekinden yapacaksın)..

      Bu linkleri ve açıklamaları;

      1- Öğrenci olduğun için

      2- Legal kullanım amaçlı olduğu için

      verdim ve yaptım.

      Kolay gelsin.

      Not: Konuyu açtığın iki ay olmuş, sonradan gördüm. :-) Bu sürede problemi çözmüş olabilirsin. Eğer hala problem devam ediyorsa, işe yarayacaktır.

      temmuz temmuz (12505)