windows 8-8.1-10 kurtarma sürücüsü oluşturma nasıl yapılır?

                                                      bilgi paylaşımı

windows 8-8.1-10 kurtarma sürücüsü oluşturma nasıl yapılır?

sistemde olası arıza çökme veya hata vermesi durumlarında kurtarma medyası çok işimize yarayacak

candan candan (4301)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    bilgisayarın sağ alt köşede bayrak işaretine tıklatın işlem  merkezi / kurtar / sürücü kurtarma  oluştur /

    burda boş DVD veya USB bellek birini tercih edin bilgisayarınıza takın ileri tıklatın sürücüleri arama işlemi başlar

    bulduktan sonra ileri tıklatın ve 5 ddka kopyalama işleminden sonra medyamız hazır bu medya ile birçok şey yapılabilir başlagıç onarma sistem geri yükleme sistem görntüsü yükletme komut istemcisinden tarama

    medyamızı oluşturduktan sonra bir arıza durumunda bilgisayarı yeniden başlatın bios tuşuna basın medyamız açılacaktır  ve istediğiniz işlemi yapabilirsiniz

    candan candan (4301)