windows 8 ayarlar penceresi açılmıyor.

Bilgisayarım Windows 8 bilgisayar ayarlarına tıklıyorum fakat açılmıyor yardım edermisinz ??

typer16 typer16 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    BİLGİSAYARINIZI YENİDEN BAŞLATINIZ.DAHA SONRA TEKRAR DENEYİN

    nuri651 nuri651 (1)
    9 yıl önce cevaplandı

      sürekli olan bişey bu öle olsa şimdie kadar düzelirdi heralde ...

      typer16 typer16 (1)
      9 yıl önce cevaplandı

        Başlat Arama bölümüne CMD yazınız ve sağ tıklayıp "Yönetici olarak çalıştır" deyiniz. Ardından aşağıdaki komutu komut istemine yapıştırınız ve Enter'a basınız. Ardından bilgisayarınızı yeniden başlatınız. Umarım bu işlem sorununuzu çözecektir.

        powershell -ExecutionPolicy Unrestricted Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $Env:SystemRoot\ImmersiveControlPanel\AppxManifest.xml
        utkubayat utkubayat (885)