Windows 8'de kilit ekranı nasıl kaldırılır?

Bilgisayarıma Windows 8.1 yüklü. Windows 8.1 açıldığında ekrana gelen kilit ekranını kapatmanın bir yolu var mı?

Windows 8 kilit ekranını kaldırmak istiyorum. Windows 8 kilit ekranı nasıl kaldırılır?

ceyda ceyda (312)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8'de kilit ekranı kaldırmak için aşağıdaki işlemleri sırası ile yapın:

    1. Kilit Ekranıni kaldirma dosyasını indirin.
    2. .Zip dosyadı içerisindeki DisableLockScreen.reg dosyasını iki kere tıklayın.
    3. Bilgisayarı yeniden başlatın.

    Bilgisayarı yeniden başlattığınızda Windows 8'de kilit ekranı artık gelmeyecektir.

    Eğer, Windows 8'de kilit ekranı geri getirmek isterseniz zip dosyası içerisindeki EnableLockScreen.reg dosyasını iki kere tılayın ve bilgisayarı yeniden başlatın.

    Windows 8'de kilit ekranı kaldırmak için başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

    hakan hakan (15424)