Windows 8'de oyunlar nerede?

Solitaire, Mayın Tarlası ve Hearts Windows 8'de nerede? Solitaire, Mayın Tarlası ve Hearts oyunlarını nasıl açarım?

Windows 8'de oyunları nasıl açarım?

sedapekmez sedapekmez (624)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8'de oyunlar nerede? Windows 8'de oyunları nasıl açarım?

    Solitaire, Mayın Tarlası ve Hearts oyunları Windows 8'de yüklü değildir. Windows 8'i kurduğunuzda veya Windows 8 yüklü bir bilgisayar aldığınızda bu klasik oyunlar yüklü gelmez.

    Fakat Solitaire, Mayın Tarlası ve Hearts oyunlarını ücretsiz olarak Windows 8'e yükleyebilirsiniz.

    Bu oyular Windows 8'de Microsoft Solitaire Collection olarak adlandırılır.

    Windows 8'de Solitaire, Hearts oyunlarını yüklemek için buraya tıklayın.

    Microsoft Mayın Tarllasını yüklemek için buraya tıklayın.

    Yukarıdaki linkleri tıkladığınızda Windows 8 mağaza açılacaktır.

    Mağazadan Yükle butunona tıklayarak yükleme işlemi başlatabilirsiniz.

    Windows 8 'de oyunları başlatabilmek için yukarıdaki mağaza linklerinden sırası ile oyunları yüklemeniz gerekiyor.

    sedapekmez sedapekmez (624)