Windows 8'Den Windows 8.1 Geçiş Yaptım AMD Ekran kartım değişti ???

Merhaba, başlıkta belirttiğim gibi ekran kartım değişti bunu nasıl fark ettim diye soracak olursanız oyunlarda 120fps 150fps alırken birden 70-80 almaya başladım bunu görüncede ekran kartıma baktım çalıştıa dxdiag yazip baktığımda AMD R5 6560 3GB iken AMD R2 550 oldu yardımcı olurmusunuz lütfen GPU-Z dende baktım ancak yine amd r2 550 diye gözüküyor acil yardımcı olurmusunuz eski ekran kartımı istiyorum :D eğer sorun çözemessem yeni ekran kartı almak zorunda kalıcam

salihelcicek salihelcicek (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 8 den 8.1 e geçerken sürücüsünü tekrardan yüklediysen sürücünün hangi modele ait olduğuna bakmamışsındır. Ekran kartına ait sürücüyü bulup tekrar dene.

    emrehancool emrehancool (1)
    7 yıl önce cevaplandı

      http://support.amd.com/en-us/download burdan automatically olarak indirdim ancak değişmiş gözüküyor lütfen başka bir yolu yokmu??

      salihelcicek salihelcicek (1)