Windows 8 ve Windows 10 güvenli modda başlatma

Windows 8 ve Windows 10 en kısa yoldan güvenli modda nasıl başlatılır?

candan candan (4301)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8 ve windows 10 kısa yoldan güvenli modda başlatma:
    Başlat tıklayalım arama çubuğuna msconfig yazalım ve enter basalım, karşımıza çıkan pencerede önyükleme sekmesine tıklatalım, güvenli önyükleme tikini koyalım. Uygula ve tamam diyelim, başlat sekmesine tıklatalım bilgisayarınız güvenli modda başlayacaktır.

    candan candan (4301)