Windows açılmıyor ama bilgisayarım çalışıyor

Merhaba,

Acer aspire e-5 bilgisayarımda takılırken en son yaptığım şey bir kullanıcı oluşturmaktı kullanıcıyı denemek için oluşturdum ve bilgisayarı kapattım sabah kalkıp açmaya çalıştım ve bilgisayarın hala açık olduğunu gördüm güç düğmesine basılı tutarak kapattım ve kapattıktan sonra acer logosunda kalmaya yada no bootable device diye çeşitli hatalar çıkmaya başladı.

Bilgisayarda sorun yok flaş diskimde linux kuruluydu bende ondan başlattım şuan flaş dan yazıyorum hdd dede sorun yok yine linux den hdd yi görüp içinden dosya filan alabiliyorum.

Sizce sorun nedir ben windows un hasar görmüş olacağından şüpheleniyorum.

Edit : Windows onarımını nasıl yaparım ?

İlgilenen kişilere şimdiden teşekkürler.

emirhanynr emirhanynr (3)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Benim Düşüncemde o yönde sanırım bilgisayarın kapanırken bir hata olmuş ve işletim sisteminiz için bir sorun yaratmış işletim sisteminizin kurulum cd si ile onarım yapmalısınız en kötü ihtimal format atarsınız donanımsal bir sorun olacağını düşünmüyorum.

    umuttt umuttt (207)