Windows defender açılmama sorunu

https://www.youtube.com/watch?v=IpCa6-LgPgA

Videoda gördüğünüz gibi bi sorun var nası çözebilirim

kullanici929685 kullanici929685 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    3. Parti antivirüs programlarıyla sistemini tarat.

    Başlat > Arama > Services "Windows Defender Hizmeti" otomatik yap.
    Ayriyetten windows defenderin pek işe yaradığını düşünmüyorum bu yüzden ücretsiz antivirüs programlarını kullanmanı öneririm.

    hydra hydra (3802)
    3 yıl önce cevaplandı

      1.Çözüm:

      Bilgisayarını her hangi bir antivirüs programı ile tara çünkü bilgisayarında virüs olabilir.

      Benim önerim şu antivirüs programlarını kullan:

      2.Çözüm:

      Eğer halen daha sorunun devam eder ise kullandığın antivirüs programını IOBIT Uninstaller ile kaldır.

      3.Çözüm:

      Halen daha devam ediyorsa sorunun bilgisayarını güncellemeyi dene.

      4.Çözüm:

      Tüm bunları denemene rağmen sorunun devam ediyor ise benimle iletişime geçersen sana yardım edebilirim. Son olarak Windows defender hiç de iyi bir yazılım değil bana sorarsan onun yerini dolduracak bir sürü antivirüs programı var bana sorarsan onları kullan daha iyi.

      darkcrak darkcrak (5170)