Windows Defender gerçek zamanlı koruma açılmıyor

hicbir virüs programı yok kayıt defterinde defender disable yazanları sildim ona ragmen bazı özellikler calışmıyor

kemal00 kemal00 (24)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Virüs olabilir. Kaspersky antivirüsü usb'ye yazdır bilgisayarı usb'den başlat. Tarasın virüs bulursa düzeltir ya da windows defender sorun gidericiyi aç.

    kullanici622551 kullanici622551 (61)
    4 yıl önce cevaplandı

      BU YAZILIMA TIKLA  Karşına Zippyshare ekranı gelecek sağ tarafta download now butonuna tıkla bir kaç kez tıkla rar dosyası inecek rarlı dosyayı açıp karşına Wimdows 10 Defender Güvenlik Merkezi Kapatma klasörü gelecek onu masaüstüne sürükle bırak sürükleyip bıraktığın Wimdows 10 Defender Güvenlik Merkezi Kapatma klasörünü bul çift tıkla aç karşına 2 klasör ekranı gelecek Windows 10 Defender Güvenlik Merkezi Hizmeti Açma-Kapatma ve Windows 10 Defender Kapatma-Açma klasörü senin işin Windows 10 Defender Kapatma-Açma klasörüyle Windows 10 Defender Kapatma-Açma klasörünü açıp Windows Defender Devre Dışı ve Windows Defender Etkin kayıt girdileri bulunan Windows Defender Etkin kayıt girdisini çift tıklayıp gerekli izinleri verip işlemler bittikten sonra bilgisayarını yeniden başlat bak bakalım olmuşmu

      gorele28 gorele28 (387)