Windows gereken dosyaları yükleyemiyor

Windows gereken dosyaları yükleyemiyor  hatasının çözümü şu şekilde olmalıdır.

Windows 7 yükleme sırasında aşağıdaki hata mesajını alıyorsanız aşağıdaki işlemleri yapmalısınız.

 "Windows, gereken dosyaları yükleyemiyor. Dosya bozuk veya eksik olabilir. Yükleme için gereken tüm dosyaların kullanılabilir olduğundan emin olun ve yüklemeyi yeniden başlatın. Hata kodu: 0x80070017

hakan hakan (15409)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    "Windows, gereken dosyaları yükleyemiyor. Dosya bozuk veya eksik olabilir. Yükleme için gereken tüm dosyaların kullanılabilir olduğundan emin olun ve yüklemeyi yeniden başlatın. Hata kodu: 0x80070017 "

    Bu hatanın temel sebebi hatalı veya bozuk yükleme medyasıdır.

    Aşağıdaki durumlar söz konusudur.

    1. Yükleme yaptığınız DVD bozuk olabilir.
    2. DVD okuyucunuzda sorun olabilir.

    Yeni bir Windows 7 kurum diski ile Windows'u kurmayı deneyin.  DVD üzerinde bulunan küçük bir çizik bile buna sebep olabilir.

    Başka bir Windows 7 kurulum DVD'si ile de aynı sorunu yaşıyorsanız alternatif kurulum yöntemlerini, örneğin aşağıda linki bununan USB den Windows 7 kurmayı deneyebilirsiniz.

    Usb'den windows 7 nasıl yüklenir?

    hakan hakan (15409)