Windows güncellemeleri bitmiyor

Merhaba windows update 1Gb ı aşkın güncelleme yaptı.Ama her bilgisayarı açtığımda 5 6 tane güncelleme daha geliyor yüklüyorum bidaha aynısı ne yapmalıyım artık bıktım bu windowsun güncellemelerinden update i kapatsam sorun olur mu? Bu kadar güncelleme gerçekten can sıkıcı.Yardımlarınızı bekliyorum.

kahramanca42 kahramanca42 (61)
7 yıl önce sordu

  • Güncellemeleri kapatmak iyi olmaz. Hangi işletim sistemi? temmuz 7 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Güncellemeler sistem güvenliği ve stablitesi bakımından çok önemlidir. Kapatılmamalı.

Hangi işletim sistemi, belirtmemişsin.

Ve PC'de yüklü Office vb Microsoft programlarıda varmı?

Edit:

Aynı kodlu güncellemeler tekrar tekrar yükleme yapmıyor herhalde. Bazen güncellemelerde (heleki, daha önce olması gereken güncellemelerde bir şekilde yapılamadıysa) yoğunluklar olabiliyor. Kodları takip etmelisin. Eğer aynı güncellemeler tekrar ve tekrar yüklenme çabalarına girmiyorsa problem yok demektir.

Kolay gelsin.

Not:

O 1 Gb'dan fazla dediğin güncellemede eğer işletim sistemi ilk yüklemede service pack entegreli değilse, o olmalı. Bir defalık yani. Bu gibi büyük güncellemeler her zaman olmaz. Ama hem sistem güvenliği hemde stablite bakımında çok önemlidir; mutlaka yapılmalıdır.

temmuz temmuz (12505)
7 yıl önce cevaplandı

  • WİNDOWS 7 ULTİMATE 64 BİT OFFİCE MİCROSOFT YOK kahramanca42 7 yıl önce
  • Ekleme yaptım, bakarsın. temmuz 7 yıl önce
  • Yeniden ekledim :) temmuz 7 yıl önce

Yüklerken güncelleme ismileri aynımı yoksa her sefere farklı bir güncellememi yüklüyor.

kutlugalp kutlugalp (136)
7 yıl önce cevaplandı

  • Bazıları farklı bazıları aynı geliyor windows için güncelleme (K689779] GİBİSİNDEN YAZI OLUYOR kahramanca42 7 yıl önce
  • Sen söyleyince dikkat ettim bende de her gün bir güncelleme geliyor ama güncelleme geçmişinde gözükmüyor :D kutlugalp 7 yıl önce
  • Yarın gelirse ismini not alayım bir bakayım aynı mı eğer aynı ise microsoft'dan kaynaklı olabilir :D kutlugalp 7 yıl önce
  • Bana gelen güncellemeler farklı ama hala güncelleme geçmişinde gözükmüyor inşallah yükleniyor dur :D kutlugalp 7 yıl önce