Windows güvenliği eylem gerekiyor uyarısı alıyorum ne yapabilirim?

windows güvenliği eylem gerekiyor sorunu yaşıyorum. Sürekli bu uyarı var ne yapabilirim?

kullanici338709 kullanici338709 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu bir sorun değil. Windows güvenliği Eylem gerektiriyor yazıyorsa Windows defender ayarlarından bir kaçını kapatmış olabilirsin.

    Bu yarıyı tıkladığında zate seni Windows Güvenliği bölümüne yönlendirir.  Oradan bak. Gerçek zamanlı koruma vs kapalı olabilir. Bunları açarsan bu uyarıyı bir daha almazsın.

    hakan hakan (15424)