windows kopyası sahte

PC sağ alt köşede '' bu windows kopyası orjinal değil '' yazısı çıktı yardımcı olursanız sevinirim

yldrm1984 yldrm1984 (7)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu windows kopyası orjinal değil uyarısı orjinal olmayan Windowslarda alınır.  Windows işletim sisteminiz orjinal mi değil mi anlayabilmek bilgisayarınız laptop ise alt bölümüne bakarak bir ürün anahtarı var mı kontrol edebilirsiniz. Masaüstü bir bilgisayar ise bilgisayar kasası üzerinde Windows ürün anahtarı var mı kontrol edebilirsiniz.

    Eğer bir ürün anahtarınız yok ve siz orjinal kullandığınızı düşünüyorsanız bilgisayar satıcınız ile görüşebilirsiniz.

    Windows'unuz orjinal değilse bu konuda yardımcı olmamız mükün değil.

    Fakat Windows orjinal ve bu hatayı alıyorsanız Microsoft destek hattını arayacak bilgi vermeniz durumunda size yeni bir etkinleştirme kodu vereceklerdir. Bu kod ile yeniden etkinleştirdiğinizde bilgisayarınızda Bu windows kopyası orjinal değil uyarısı kaybolacaktır.

    hakan hakan (15409)