Windows logosundan sonra siyah ekran geliyor

  Merhaba arkadaşlar,

 Ekran kartını güncelledikten sonra yeniden başlattım ve windows logosunda sonra siyah ekran oldu eğer ekrana ışık tutarsan masaüstü görünüyordu ama ekran ışığı yoktu.Doğru ekran driverını yüklediğime eminim forumlarda yazan çoğu şeyi denedim ama birşey değişmedi lütfen yardım edin.bilgisayarım win 7-64 bit intel i3 amd radeon hd 6000m serisi dizüstü asus

serkant01 serkant01 (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarı güvenli mod'da aç ve aygıt yöneticisinden ekran kartını seçerek ya sürücüye geri dön de yada direkt son kurduğun ekran kartı sürücüsünü kaldır (Tam kaldırma yap. "Yazılımda silinsinmi" mesajı çıkarsa ona evet de.). Sonra yeniden kur. Kurarken antivirüs ve varsa diğer güvenlik programlarını disable etmekte fayda olur. Ama en önemlisi kuracağın driver yanlış olmasın. Bir kere daha kontrol ediver.

    Not: Belirttiklerimi yaparken bir problemle karşılaşırsan veya yapamazsan -yine güvenli mod'da- sistem geri yüklemesi ile önceki duruma dönebilir ve ondan sonra güncel driver kurma yoluna gidersin.

    Sistem geri yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

    • teşekkür ederim amd nin sitesinden indirdiğim driver doğru olduğuna eminim ama yükleyince bu hatayı verdi bir süre ugraştıktan sonra asusun sitesinden driver buldum onu kurduğumda oldu teşşekkür ederim yardımın için serkant01 9 yıl önce
    • Geçmiş olsun. :) temmuz 9 yıl önce