Windows Microsoft yazılım lisans koşullarını bulamıyor - Yükleme iptal edildi hatasının çözümü nedir?

Windows 10'u Windows 11 yapmak istiyorum.  Yükleme iptal edildi  - Windows Microsoft yazılım lisans koşullarını bulamıyor - Yükleme kaynaklarının geçerli olduğundan emin olun ve yüklemeyi yeniden başlatın hatası alıyorum.  Windows Microsoft yazılım lisans koşullarını bulamıyor - Yükleme iptal edildi hatasının çözümü nedir?

Anonim Anonim (156)
11 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows Microsoft yazılım lisans koşullarını bulamıyor - Yükleme iptal edildi hatasının temel sebebi kurulum yapılan medyadaki bozuk, arızalı dosyaların olmasıdır.

    Windows 10 ya da Windows 11 fark etmez kurulum sırasında Windows Microsoft yazılım lisans koşullarını bulamıyor - Yükleme iptal edildi hatası veriyorsa kurulum için genişletilmesi, açılması gereken bazı dosyalar bozulmuş demektir. Bu durumda da Windows Microsoft yazılım lisans koşullarını bulamıyor - Yükleme iptal edildi hatasının çözümü için Windows 11 ISO dosyasının yenien indirilip USB flash belleğe yazdırılması ve Windows kurulum işleminin yeniden başlatılması gerekir.

    Eğer Windows kurulum işlemini Windows kurulum USB belleğinden yapıyorsanız USB belleği Rufus kullanarak yeniden oluşturun.

    1. Rufus programını öncelikle buradan indirin: Rufus indir
    2. Daha sonra Rufus güncelleme ilkesi penceresinde mutlaka EVET butonuna basarak onay verin.
    3. USB belleği bilgisayara takın (USB bellek içindeki her şey silinecektir!)
    4. Önce Rufus içinde SEÇ yazan yere tıkla ve buradan INDIR seçeneğini seç.
      Rufua Windows 11 indirme
    5. Daha sonra tekrar INDIR yazan yere tıkla.
    6. indirilecek ISO yansısı ekranında Windows 11 seç. Sürdür'e tıkla.
    7. ISO yansısı indir ekranında Yayın görüntülenir. Buradan Windows 11 son sürümünü seç. Sürdür e tıkla.
    8. Daha sonra sırasıyla Windows 11 Home/PRO/EDU seç.
    9. Dil Türkçe seç.
    10. Mimari x64, x86 sana uygun olanı seç. x64  64 bit Windows, x86 32 bit Windows'u temsil eder.
    11. En sonunda İndir botununa bas.
      Rufua Windows 11 indirme Türkçe
    12. Windows 11 ISO dosyası indirilmeye başlayacaktır. Windows 11 ISO dosyası kayıt yeri olarak Masaüstünü seçebilirsin.
    13. Rufus ile Windows 11 indirme işlemi bittikten sonra USB belleğe yazdırma işlemine başlayabilirsin.
    14. Rufus ekranın aşağıdaki gibi olmalı:
      Rufus Windows 11 yazdırma

    Yukarıda anlattığım gibi Windows 11 ISO dosyasını USB belleğe yazdır ve Daha sonra bilgisayarı bu bellek ile açıp kurulma başla. Windows Microsoft yazılım lisans koşullarını bulamıyor - Yükleme iptal edildi hatası çözülecektir.
    Windows Microsoft yazılım lisans koşullarını bulamıyor - Yükleme iptal edildi hatası genel olarak bozuk dosya içeren Windows kurulum USB belleğinden kaynaklanıyor. İşte bu durumda Rufus gibi bir programla Windows 11 ISO dosyasını yeniden USB flash belleğe yazdırmak ve kurulumu yeniden başlatmak gerekiyor.

    hakan hakan (15424)
    11 ay önce cevaplandı