Windows "PC'niz başlatılamıyor" hatasını nasıl çözebilirim?

"PC'niz başlatılamıyor" hatası alıyorum, konuyu önceden açmıştım. Bu komutlar bilgisayarımı düzeltir mi?

bootrec.exe /fixmbr

bootrec.exe /fixboot

bootrec.exe /Rebuildbcd

bootrec.exe /scanos

Ve son sorum ise i yerine ı mı yoksa i mi yazacağım.

PC modeli: Grundig GNB N1 B2 1452

Otomatik onarıma nasıl girebilirim?

kralkatili123 kralkatili123 (26)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Neden deneyerek sonuçlarını görmüyorsun?

    Küçük harf olursa i, BÜYÜK HARF OLURSA I..

    Bu linkte (tıkla) sana yapılan çözüm tavsiyelerini uyguladında çözüm olmadımı? Uygulamadıysan neden?..

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @temmuz olmadi bunu deneyceğim kralkatili123 6 yıl önce
    • @temmuz oto onarıma nasıl girebilirim bir tuş faln varmı? kralkatili123 6 yıl önce
    • Önceki konu yorumlarında (okumadın herhalde) ne demiştik: "Klavyede shift tuşuna basılı tutarak PC'yi açmayı ve bu yoldan "Kurtarma" seçeneklerine girmeyi dene, oradan yaparsın. Eğer bu yolda uygulanamıyorsa başka bir PC'den mesajımda paylaştığım linkten media oluşturma aracını (MediaCreatinTool.exe) download et ve bu araç vasıtasıyla bir Windows 10 yükleme medyası oluştur (Bunun için sana bir flash bellek veya boş bir DVD medya gerekecektir, bunları bir yerlerden temin etmelisin, başkada yolu yok). Taha sonra elde ettiğin bu DVD veya flash bellek yükleme medtyasıyla formatını çek. Başla hele bir sen, hiçte zor olmayacak göreceksin. Kolay gelsin" temmuz 6 yıl önce
    • Shift ile "Kurtarma" ekranına girilemezse bu ekrana ulaşmak için windows yükleme medyası (DVD yada flash bellek) kullanılır, PC bu medya ile başlatılılır, ön yükleme sonrası (dil ve klavye seçim ekranından sonra) kurtarma-tamir seçeneklerine ulaşılır @kralkatili123 temmuz 6 yıl önce