Windows Server 2008 access is denied hatası

Merhaba, Windows Server 2008 e girmeye çalışırken access is denied hatası ile karşılaştım. Sunucu sağlayıcısı bize virüs bulaşmış olabileceğini söyledi. Sisteme girebilmek için alternatif bir yol var mıdır . Uzak masaüstü ile bağlanırken bu sıkıntıyı yaşıyorum.

enoua enoua (108)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Virüs mü?  hizmet sağlayıcınız biraz sallamış gibi geldi.

    Sunucunuzda yeterli disk alanı var mıydı? Sunucunuzun sabitdiskinde yer kalmadıysa böyle bir sorunla karşılaşabilirsiniz.

    En azından benim başıma aynen bahsettiğiniz gibi bir durum gelmişti. Sabitdisk alanı 0'a indiğinde rdp yapamaz olmuş ve access denied hatası almıştım.

    Sorunun virüs kaynaklı olduğunu düşünmüyorum.

    Eğer aldığınız hata The requested session access is denied hatası ise bağlantıyı bir de 2X RDP Client Remote Desktop Client programı ile deneyin.

    Bazen RPC client paremetreleri sorun çıkartabiliyor.

    2X RDP Client Remote Desktop Client nasıl kullanılır? çözümünden detaylı bilgi alabilirsiniz.

    hakan hakan (15424)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Yazdığım uygulama ile dosya upload edebiliyorum karşı tarafa. SAnırım sorun bundan değil enoua 9 yıl önce
    • 2x kullanımı hakkında bilgi verebilir misiniz. Ben indirdim fakat bağlanamadım. Kullanıcı adı ve şifresini nasıl alacağım. Bir de indirdiğim dosya server sanırım client ile server ayrı muı enoua 9 yıl önce
    • şimdi kısa bir nasıl kullanılır çözümü paylaştım, cevabın içinde linki bulabilirsiniz hakan 9 yıl önce