Windows store uygulamaları nerede ?

windows mağazadan indirdiğim uygulamaların konumunu bulamıyorum ?

powerx powerx (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    dosya gezginini açın , görünüm sekmesinden seçeneğe basın , burada bir pencere açılacak görünüm sekmesine girin , 'Gizli dosyaları, klasörleri ve sürücüleri göster' seçeneğini seçtikten sonra C:\program files\windowsapps  klasörüne gidin

    @ses1842  https://uzmanim.net/soru/bu-klasore-erisim-izniniz-yok-hatasini-nasil-cozerim/90879

    hsyn01 hsyn01 (52)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Bu klasöre erişim izniniz reddedildi diyor @hsyn01 ses1842 3 yıl önce