Windows Teması Klasik Oldu !!! (Arkadaşımın

Merhaba Nolur yardım edin arkadaşım bana dün bir problemini olduğunu söyledi problemi bilgisayarına yeniden başlattığında windows un klasik temasında gözüktüğünü söyledi aero özelliği silinmiş . bilgisayardan arkadaşımın özellikler kısmına geldiğimizde bir baktım temalara basamıyorum hepside gri şeklini almış yani buda silinmiş anlamında oluyor heralde. Ne yapıcam şimdi. ? arkadaşım bilgisayarı için windows 7 aerosu bozulmuş.

emreege emreege (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    http://uzmanim.net/soru/sistem-geri-yukleme-nedir-nasil-yapilir/28390 Bu adrese gidin, uygulayın benim bildiğim bu kadar yanlışım varsa düzeltiniz. İnşallah düzelir kardeşim.

    kenanftl kenanftl (98)
    8 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayarını yeniden başlatsın. Bazen bendede böyle sorun oluyordu. Ben yeniden başlattığımda sorunum düzeliyordu.

      enes7534 enes7534 (13)
      8 yıl önce cevaplandı

        Merhaba Malwarebytes taraması yaptım sorun çözüldü

        emreege emreege (1)