Windows üzerinden bildirim olarak gelmesini istiyorum bunu nasıl yaparım?

Merhabalar.
Sürekli kullandığım bir takip programı var.
Bu takip programında takip ettiğim şey gelmediği zaman kırmızı yanıyor fakat ben bunu bana windows üzerinden bildirim olarak gelmesini istiyorum bunu nasıl yaparım?

mehmetkrts mehmetkrts (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bunu yapabilmen için kullandığın uygulamanın Windows'a entregre, Windows bildirim servislerini kullanıyor olması lazım. Yani programın bildirimleri Windows üzerinden göndermesi gibi bir özelliğinin olması lazım. Bunu sen yapamazsın. Programın böyle bir özelliği yoksa olmaz.

    alattin alattin (16999)
    4 yıl önce cevaplandı

      Programa böyle bir özelliği nasıl kazanıra biliriz.
      Bunu yazılımı düzenliyerek bu özelligi kazandıramazmıyız.Çokmu zor acaba?
      ilginiz için teşekkür ederim

      mehmetkrts mehmetkrts (1)