Windows XP gizli dosyaları gösterme

Windows XP'de gizli dosyalar nasıl gösterilir? Windows XP'de gizli dosyaları göster seçeneği nerede?

Windows XP'de Gizli dosya ve Klasörleri Göster seçeneği nasıl etkin hale getirilir?

cemkara cemkara (4215)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows XP'de Gizli dosya ve klasörleri göstermek için şu yolu takip edin:

    1. Bilgisayarımdan herhangi bir klasörün içine girin.
    2. Daha sonra üst bölümdeki menüden Araçları ardından da Klasör seçeneklerini tıklayın.
      Windows XP Gizli dosya ve klasörleri göster - Araçlar
    3. Windows XP klasör seçeneklerinde Görünüm'ü tıklayın.
    4. Windows XP klasör seçeneklerinde, Görünüm sekmesinin orta alanındaki Gelişmiş seçenekler bölümünde  Gizli dosya ve klasörleri göster'i işaretleyin.
      Windows XP gizli dosya ve klasörleri göster
    5. Uygula ve Tamam'ı tıklayarak Windows XP'de gizli dosya ve klasörleri görünür hale getirmiş oldunuz.

    Yukarıdıdaki işlemden sonra Windows XP'de gizli dosya ve klasörler gösterilecektir. Tekrardan gizlemek için ise aynı yolu izleyebilirsiniz.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      Herşey çok güzel anlatılmışta. Araçlarda klasör seçenekleri gözükmüyor bende başka türlü nasıl yapılıyor?

      erva erva (1)