windows8.1 e windows 11 sürücüleri yükledim nasıl sıfırlarım

windows8.1 e  yanlışlıkla windows 11 sürücüleri yükledim nasıl sıfırlarım?

alihankaya alihankaya (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    Device manager den driverları tek tek silip uygun driver indirdikten sonra kurmanı öneririm.

    astrayos astrayos (141)
    1 yıl önce cevaplandı

      Windows 8.1 işletim sistemini sıfırlayabilirsin.  Tüm Windows sürücülerini sıfırlamak için yapman gereken işlem bu.  Ya da tek tek sürücüleri Aygıt yöneticisinden kaldırabilirsin.

      Driver Booster, IObit Uninstaller  gibi programlar ile de sürücüleri kaldırabilirsin.

      murat murat (12492)
      1 yıl önce cevaplandı

      • Driver booster önermiyorum, sebebi ise yanlış ya da eski sürüm kurabiliyor. Bir de güvenirlik açısından tavsiye etmiyorum. Eskiden ben de kullanıyordum fakat sorun yaşadım. astrayos 1 yıl önce
      • @astrayos teknik olarak yeterli kişiler için ben de önermiyorum. Fakat sürücü güncelleme konusunda fikir sahibi olmayan kullanıcıların kullanmasında bence sorun yok. iş güvenilirliğe gelirse pek çok yazılım sıkıntılı. Başta Windows. murat 1 yıl önce