windows8.1 kablosuz ağ bağlantımı cmd ile paylaşıyorum fakat telefondan bağlanamıyorum.

windows8.1 netsh wlan start hostednetwork cmd  ile başlatıyorum ama telefonumdan bağlanamıyorum bunu kullanan varsa yardımcı olabilirmi.

pdr50 pdr50 (15)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8.1'de ad-hoc  bağlantıda dikkat etmeniz gereken iki şey var. Özellikle Android cihaz ile bağlanıyorsanız

    • Vereceğiniz parola 8 karakter uzunluğunda olsun.
    • Android cihaza statik ip girin.

    Bu işlemlerden sonra başarılı olacaktır diye düşünüyorum

    cemkara cemkara (4215)