wlmp dosyası mp4'e nasıl çevrilir?

wlmp dosyası nedir?

wlmp dosyası nasıl açılır?

wlmp dosyası mp4 dosyasına nasıl çevrilir?

wlmp, mp4 dosyasına nasıl  dönüştürülür?

murat murat (12492)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    wlmp dosyası nedir?

    wlmp uzantısı, Microsoft Windows Live Movie Maker tarafından oluşturumuş film proje dosyalarıdır. Microsoft Windows Live Movie Maker uygulaması ile bir çalışma oluşturduğunuzda bu dosya varsayılan olarak wlmp dosyası olarak kaydedilir.

    wlmp dosyası nasıl açılır?

    wlmp uzanstısına sahip dosyalar Microsoft Windows Live Movie Maker tarafından açılır.

    Microsoft Windows Live Movie Maker , Windows 8 sistemlerde varsayılan olarak vardır.

    Ayrıca indirmek isterseniz Microsoft Windows Live Movie Maker buradan indirebilirsiniz.

    wlmp dosyası mp4 dosyasına nasıl çevrilir? wlmp, mp4 dosyasına nasıl  dönüştürülür?

    wlmp, mp4 dönüşümü için aşağıdaki adımları takip edin:

    1. wlmp dosyanızı Microsoft Windows Live Movie Maker ile açın.
    2. Microsoft Windows Live Movie Maker içinde Dosya menüsünü tıklayın.
    3. Filmi kaydet'i tıklayın.
    4. Ortak ayarlar kısmında Bilgisayar için'i seçin
    5. Kayıt türü olarak MPEG-4/H.264 Video dosyası(*.mp4) seçin.
    6. Kaydet'i tıklayın.

    Movie Maker ile wlmp dosyasını mp4'e çevirme işlemini bu şekilde yapabilirsiniz.

    murat murat (12492)