wolfenstein SP Final Çalışmayı durdurdu uyarısı

Orjinal CD"si olan Wolfenstein 2009'un bir bölümünde, bilgisayarımda

"Wolfenstein SP final çalışmayı durdurdu. Windows programı kapatacak ve çözüm varsa size bildirecek" hatası geliyor ve her şey kilitleniyor.

CD üzerinde çizik olabilir mi diye kontrol ettim; ama, üzerinde hiçbir hasar yok.

Bilgisayarım DELL XPS, ekran kartı Nvidia G Force 540 M.  Sistemden kaynaklanan bir sorun mu yoksa oyunun yazılımıyla ilgili mi bu hata anlayamadım, yardım rica ediyorum. Teşekkürler.

Düzenleme: Windows 7; 64 bit, 6 GB ram.  2 GB Nvidia G force 540 ekran kartı

crossfire54 crossfire54 (1)
10 yıl önce sordu

  • işletim sisteminiz nedir ? berk 10 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Wolfenstein SP final çalışmayı durdurdu. Windows programı kapatacak ve çözüm varsa size bildirecek" hatası için yapılabilecekler:

Bazı oyuncular oyunun %60'ına gelindiğinde bu hatayı raporlamışlar. Oyun ile alakalı bir durum da söz konusu olabilir.

Yine de aşağıdakileri deneyebilirsiniz:

  1. Antivirüs yazılımınız varsa oyuna başlamadan kapatın (Özellikle de NOD veya Kaspersky oyunla ilgili sorun çıkartabiliyor).
  2. Denetim Masasından bölgesel ayarlardan dili ingilizce yapın.
  3. Ekran kartının son sürücülerini yükleyin.
  4. Bazı oyuncularda oyun konsolunda aşağıdaki komutları uygulamak işe yaramış:
    seta fontlang English
    seta syslang English

murat murat (12492)