wordpress sayfa 404 sayfa bulunamadı hatası

Merhabalar benim bir sorunum var sitem ile ilgili sorunum şudur mujdatsayar.com sitemde sayfa sıralama kodlarında sanırım bir sorun var bu baya sinirlendirdi beni.

toplam 20'ye yakın konu var toplam 7 sayfayı kapsıyor ama ben sıralamada son sayfaya tıklayınca sayfa 34'e geliyor ve 404 sayfa bulunamadı hatası veriyor ama aslında 34 tane page yok toplam 7 tane sayfayı kapsıyor

en sonuncu tuşa tıklayınca alttaki resim gibi oluyor

bu sorunu nasıl halledebilirim yardım ederseniz sevinirim.

mujdatsayar mujdatsayar (57)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Tuhaf bir çözüm olabilir ama bazı forumlarda gözüme çarpmıştı.

    Worpress admin sayfasına girin. Sayfa başına gösterilecek gönderi sayısını (number of posts to show per page) "1" olarak ayarlayın

    cemphp cemphp (651)
    10 yıl önce cevaplandı

    • Selamlar hocam onu denedim öyle sorun olmuyor 34 sayfada'da konu görünüyor ama bir adet görünüyor ben 5 veya 7 tane konunun görünmesini istiyorum. mujdatsayar 10 yıl önce

    Selamlar hocam onu denedim öyle sorun olmuyor 34 sayfada'da konu görünüyor ama bir adet görünüyor ben 5 veya 7 tane konunun görünmesini istiyorum.

    mujdatsayar mujdatsayar (57)