X Premium ucuza nasıl alınır ?

Android ya da iOS dışında daha ucuza alındığını duymuştum.

Ucuz X premium nasıl alınır?

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
2 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Evet X premium satın almak için X uygulamasını kullanma.

    Tarayıcıdan https://twitter.com  adresine gir ve oradan al.  Web sitesi üzerinden satın almak ile X uygulaması üzerinden X premium satın almak arasında %28 fark varmış.  Denemedim ama okuduğum bir kaç makalede böyle bir ayrımdan bahsediliyordu. Sende X uygulaması yerine, Chrome gibi bir tarayıcıdan X'a girip premium  hesabı ucuza satın alabilirs.n.

    alattin alattin (16999)
    2 ay önce cevaplandı