Xiaomi mi4 reklam sorunu

Kısa bir süre önce hepsiburada.com üzerinden xiaomi mi4  telefon aldım.  Xiaomi mi4 oldukça hoş bir telefon fakat kısa süre sonra kendinden açılır reklam pencereleri karşıma geldi. Suggested Apps penceresi ile otomatik açılan bu pencereler uygulama yüklemenizi öneriyor.  Xiaomi mi4 reklam sorununun çözümü nedir?

hakan hakan (15394)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Xiaomi mi4 reklam sorunun sebebi nedir?

    Xiaomi mi4 telefonun hepsiburada.com üzerinde satılanlarında reklam yazılımları sisteme gömülü halde geldiyor. 2015 yılında Xiaomi şirketi kendi internet siteleri haricinde satılan Xiaomi Mi 4 akıllı telefonunda zararlı yazılımların önyüklü olarak ortaya çıkabileceğini söylemişti.

    Xiaomi mi4 içindeki işletim sistemine gömülü gelen reklam yazılımını temizlemenin yolu maalesef yeni Rom yüklemekten geçiyor. Bu reklamlardan yeni Rom yükleyerek kurtulabiliyorsunuz.

    hakan hakan (15394)