XP de Outlook Express Mail Kurtarma

Arkadaşlar Merhaba,

Ben yeni bir işe başladım. Uzaktan teknik destek. Bir kullanıcımızın maillerini sildim. Yanlışlıkla Outlook Express maillerini sildim. Bilgisayarda Windows XP yüklü. Windows Xp üzerinde yüklü Outlook Express'ten silinen mailleri nasıl kurtarabilirim?

Yardımlarınızı bekliyorum.

mucahit mucahit (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Recuva  yazılımı Outlook Express üzerinden silinen mailleri geri getirme yeteneğine sahip bir yazılım.

    Silinen mailleri geri getirme linkinde outlook express üzerinden silinen emailler nasıl geri alınır öğrenebilirsiniz.

    Eğer çözüm olmazsa yorum yazarak belirtin.

    hakan hakan (15424)