YAC kaldıramıyorum

Dizüstüm SAMSUNG-PC Win.7 Home pr.64 ...işlemci İ5

YAC Yet Another Cleaner  bulaştı denetim masasında kaldır veya Uninstall yok

yerel disk c:  sağ tıkladığımda virüs tarama (YAC) yer almış

Başlat menüsünde görünüyor sağ tıklayıp özelliklerine girince

Hedef "C:\Program Files (x86)\isafe\iStart.exe" görünüyor...

C ye girip silemiyorum .

YAC Yet Another Cleaner nasıl kaldırılır?

kopekbaligi kopekbaligi (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    YAC Yet Another cleaner nasıl kaldırılır?

    YAC Yet Another cleaner'ı kaldırmak için

    Windows 64 bit kullanıyorsanız şu klasöre

    C:\Program Files (x86)\iSafe

    Windows 32 bit kullanıyorsanız

    C:\Program Files\iSafe

    klasörüne girin  ve şu dosyayı bulun

    uninstall.exe

    uninstall.exe dosyasını iki kere tıklayın. Açılan pencereden Kesin şekilde kaldır'ı seçin.

    Yukarıdaki işlemden sonra YAC Yet Another Cleaner kaldırılacaktır.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      merhaba sorununuz bir adware veya mallware hatasıdır aşağıdaki adımları sıra ile uygularsanız sorununuz çözülecektir saygılarımla..

      AdwCleaner indir adresinden AdwCleaner indirebilirsiniz.

      AdwCleaner nasıl kullanılır?

      1. AdwCleaner indir  adresinden indirdiğiniz AdwCleaner dosyasını (AdwCleaner.exe) iki kere tıklayın.
      2. AdwCleaner uygulaması çalışmaya  başladığında Scan butonuna basın ve taramayı başlatın.
        AdwCleaner nasıl kullanılır - AdwCleaner ile bilgisayarı tarama
      3. AdwCleaner tarama işlemini bitirdiğinde Clean butonuna basın ve temizleme işlemini başlatın.
        ADWCleaner nasıl kullanılır - ADWCleaner tarama sonuçları
      4. AdwCleaner bilgisayarınızı yeniden başlatmak isteyebilir. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.
        ADWCleaner nasıl kullanılır -  ADWCleaner  temizleme sonrası bilgisayarı yeniden başlatmak isteyebilir
      5. AdwCleaner tarama sonunda karşınıza not defteri ile temizleme raporunu çıkartacaktır.
        adwcleaner nasıl kullanılır - adwcleaner temizleme sonrası not defteri tarama raporu

      AdwCleaner yukarıdaki işlemlerden sonra bilgisayarıdınızdaki malwaretoolbar, browser hijacker yazılımları bulacak ve temizleyecektir.

      laboustasarim laboustasarim (693)